site.btaУченици от училище „Българче“ в Лондон представиха своите разработки по проект „Български владетели от Първото българско царство“
Снимка: Училище „Българче“ в Лондон / Фейсбук
Петокласници от училище „Българче“ в Саутгейт, Северен Лондон, Великобритания, представиха в час по история свои разработки по проект „Български владетели от Първото българско царство“. Това съобщават от просветното средище в своята страница във Фейсбук.
/ЙК/
Потвърждение
Моля потвърдете купуването на избраната новина