site.btaСпортисти от Центъра „Спорт за всички“ в Болград участваха в шампионат по тенис на маса в Одеса

Снимка: Център за физическо здраве "Спорт за всички" / Фейсбук
Млади спортисти от Центъра за физическо здраве „Спорт за всички“ към Болградския градски съвет участваха в шампионат по тенис на маса за юноши и девойки, който се състоя на 14 и 15 февруари в град Одеса. Това стана ясно от публикация във Фейсбук страницата на Центъра за физическо здраве.

За да прочетете цялата статия

Абонирайте се Влезте във Вашата БТА

Продължете да четете с абонамент

Вижте условията

/ИКВ/

Потвърждение

Моля потвърдете купуването на избраната новина

Към 20:48 на 08.06.2026 Новините от днес

Софийска градска прокуратура внесе в съда искане за вземане на мярка за неотклонение задържане под стража спрямо двамата обвиняеми за пътнотранспортното произшествие на Челопешко шосе, при което загинаха 4 лица, а други 5 са със средни телесни повреди

Тази интернет страница използва бисквитки (cookies). Като приемете бисквитките, можете да се възползвате от оптималното поведение на интернет страницата.

Приемане Повече информация