site.btaНародният певец Володя Стоянов ще изнесе през февруари концерти в Торонто и Монреал, Канада
Българският народен певец Володя Стоянов ще изнесе концерти в канадските градове Торонто и Монреал през месец февруари 2026 година. Това съобщиха от Българския фолклорен танцов ансамбъл „Зорница“ с публикация в официалната си страница във Фейсбук.
В публикацията е посочено, че концертът в Торонто ще се състои на 20 февруари, а в Монреал ден по-късно – на 21 февруари.
„Радваме се на възможността да посрещнем Володя Стоянов на живо в Канада“, пишат от ансамбъл „Зорница“ и допълват, че в Монреал след концерта ще бъде организирана и вечеря в Механа „Зорница“.
Българският танцов ансамбъл „Зорница“ функционира към Канадско-българския културен център „Зорница“ в Монреал. Основната цел и на фолклорния състав, и на сдружението е чрез събития и инициативи да запазят българския дух, традиции и фолклор, да сплотяват българската общност и да обогатяват нейния социален живот.
/ИКВ/
Потвърждение
Моля потвърдете купуването на избраната новина