site.btaМеси вкара два гола за победа на Интер Маями в МЛС

Меси вкара два гола за победа на Интер Маями в МЛС
снимка: АП/Mark Stockwell

Лионел Меси се отличи с два гола за победата на Интер Маями с 4:1 над Ню Ингланд Революшън в мач от американската МЛС, игран във Фоксборо, Масачузетс.

Ню Ингланд поведе с гол на Томас Чанкалай в първата минута, а Меси изравни в 32-а минута. Аржентинецът отново бе точен в 68-а минута за 2:1 след асистенция на бившия си съотборник в Барселона Серхио Бускетс. Бенджамин Кремаски и Луис Суарес вкараха другите  голове за Маями.

С двата гола Меси вече има девет на сметката си през сезона и е начело при голмайсторите в МЛС с един повече от Кристиан Аранго.

Интер Маями е начело в Източната конференция с 21 точки.

Към 22:23 на 12.05.2024 Новините от днес