site.btaВратарят на Рома Свилар: "Де Роси изнесе силна мотивираща реч на полувремето"

Вратарят на Рома Свилар: "Де Роси изнесе силна мотивираща реч на полувремето"
снимка: АП/Alessandra Tarantino

Вратарят на Рома Миле Свилар разкри, че треньорът на тима Даниеле Де Роси е изнесъл мотивираща реч на почивката на мача срещу Милан. "Вълците" спечелиха с 2:1 в реванша от четвъртфиналите на Лига Европа и спечелиха с общ резултат 3:1.  Рома игра с човек по-малко след червен картон на Зеки Челик през първата част, но успя да удържи аванса си.

"След червения картон, на полувремето, Де Роси изнесе силна мотивационна реч и ние свършихме невероятна работа. Всички дадоха сто процента и затова сме силен отбор и истинско семейство", каза Свилар, цитиран от сайта на УЕФА.

Рома стигна до полуфиналите на турнира, където ще играе срещу Байер Леверкузен. Първият мач е на 2 май, а реваншът на 9 май.

Към 13:24 на 02.05.2024 Новините от днес