site.btaПауло Дибала ще получи почивка срещу Брайтън

Пауло Дибала ще получи почивка срещу Брайтън
снимка: АП/Alessandra Tarantino

Звездата на Рома Пауло Дибала ще получи почивка за реванша срещу Брайтън от осминафиналите на Лига Европа, пишат италианските медии. Дибала напусна принудително заради лека контузия при гостуването на Фиорентина в неделя, но вече е възстановен и ще бъде на разположение за срещата в четвъртък с англичаните.

Въпреки това, треньорът на Рома Даниеле Де Роси възнамерява да остави Дибала на пейката и да го запази за мача със Сасуоло в Серия А през уикенда.

Според "Кориере дела сера" на мястото на Дибала в титулярния състав ще започне Томазо Балданзи.

Рома победи Брайтън с 4:0 в първия мач и се очаква протоколен реванш в четвъртък.

Към 03:57 на 01.06.2024 Новините от днес