Община Добрич – Прессъобщение

site.btaОбщина Добрич: Спортни събития от почивните дни

Община Добрич: Спортни събития от почивните дни
Снимка: Община Добрич

На 27.04.2024г.  състезателите на СКЛА "Добруджа" участваха в турнир "Коста Василев" в град Шабла. Мирела Минчева при момичета под 16г. на 100м. и 200м. завоюва два златни медала. При момчетата в същата възраст Радостин Георгиев на 100м. се класира на второ място, а на 200м. на трето място. Надя Стефанова стигна до сребърния медал в хвърлянето на копие при жените.

Боксов клуб „Борис Георгиев – Моката“ се завърна от ДЛШ в гр. Петрич с пълен комплект медали. Шампион в категория 44 кг отново е Октай Назифов, на второ място в кг+90 кг стана Габриел Симов сребърен медал и трети стана Габриел Колев в кг 46 кг

На 27.04.2024г. се проведе Национална купа "Верея" в гр. Стара Загора по карате Киокушин за юноши, девойки младша и старша възраст, мъже и жени. От СК "Сейкен"-Добрич взеха участие пет състезателя. Стефан Калчев стана шампион в категория при юноши старша възраст, Имрен Ибрям-вицешампион при юноши младша възраст  Данаил Иванов, Александър Ненов и Димитър Ненчев след оспорвани срещи загубиха.

Победа в последната минута и заслужени три точки взеха у дома момчетата на ФК РИЛЦИ

ФК РИЛЦИ - ФК ДОРОСТОЛ Силистра 1:0, Голмайстор - Гюрсел Осман

Турнир от календара на БФ по Тенис,  Добрич 27-28 април. Състезателят от ТК"ДОБРИЧ " Филип Станев- сребърен медал.

Към 07:32 на 15.05.2024 Новините от днес