site.btaДва гола на Харви Барнс донесоха победа на Нюкасъл срещу Уест Хем във Висшата лига

Снимка: Richard Sellers/PA via AP

Резервата Харви Барнс вкара два пъти и Нюкасъл Юнайтед заличи два гола изоставане за победа с 4:3 срещу Уест Хем Юнайтед в мач от 30-ия кръг на английското първенство по футбол.

Нюкасъл поведе чрез Александър Исак от дузпа в шестата минута, преди Михаил Антонио и Мохамед Кудус да направят пълен обрат за Уест Хем до полувремето.

Джаръд Боуен увеличи преднината на гостите три минути след почивката, но втори точен изстрел от дузпа на Исак доближи Нюкасъл до 2:3 в 77-та минута. Барнс изравни шест по-късно и в 90-ата донесе победата на домакините на "Сейнт Джеймсис Парк".

Така Нюкасъл се изкачи на осмо място в класирането с 43 точки и една зад Уест Хем.