site.btaВъзможности за активизиране на сътрудничеството в здравеопазването между балканските страни бяха обсъдени на Балкански здравен форум в Одрин

БТА, Одрин (27 април 2025) В Одрин се състоя двудневен балкански здравен форум, в който участва министърът на здравеопазването д-р Силви Кирилов. Сред участниците бяха и българският посланик в Анкара Н. Пр. Ангел Чолаков (вдясно), както и ректорът на Тракийския университет в Стара Загора проф. Добри Ярков (вляво).Снимка: специално за БТА от Истанбул Нахиде Дениз (ЛФ)
Пограничният турски град Одрин вчера и днес (26-27 април) е домакин на Балкански здравен форум, организиран от Министерството на здравеопазването на Република Турция, валийството на Одрин и Организацията за международно здравно сътрудничество

За да прочетете цялата статия

Абонирайте се Влезте във Вашата БТА

Продължете да четете с абонамент

Вижте условията

/ВН/

Потвърждение

Моля потвърдете купуването на избраната новина

Към 22:57 на 07.06.2026 Новините от днес

Тази интернет страница използва бисквитки (cookies). Като приемете бисквитките, можете да се възползвате от оптималното поведение на интернет страницата.

Приемане Повече информация