site.btaДимитър Кисимов отпадна на двойки при юношите на "Ролан Гарос"

Димитър Кисимов отпадна на двойки при юношите на "Ролан Гарос"
Димитър Кисимов отпадна на двойки при юношите на "Ролан Гарос"
снимка: БФ Тенис архив

Димитър Кисимов отпадна във втория кръг на двойки при юношите на втория за годината турнир от Големия шлем - "Ролан Гарос".

18-годишният българин и Конър Дойг (Република Южна Африка) отстъпиха пред петите поставени Николас Баена (Перу) и Тито Чавес (Испания) с 6:2, 3:6, 4-10 за 65 минути игра.

Кисимов и Дойг, които са шампиони на двойки при юношите от Откритото първенство на Австралия, спечелиха убедително първия сет, но загубиха следващите две части, а с това и срещата.

Българинът допусна поражение и във втория кръг на сингъл вчера.

/ИК/

Потвърждение

Моля потвърдете купуването на избраната новина

Към 04:25 на 17.06.2026 Новините от днес

Тази интернет страница използва бисквитки (cookies). Като приемете бисквитките, можете да се възползвате от оптималното поведение на интернет страницата.

Приемане Повече информация