site.btaХулио Веласкес: "Горд съм да бъда треньор на този отбор"

Хулио Веласкес: "Горд съм да бъда треньор на този отбор"
Хулио Веласкес: "Горд съм да бъда треньор на този отбор"
Снимка: Благой Кирилов/БТА

Старши треньорът на Левски Хулио Веласкес остана доволен от поведението на своите играчи при победата с 2:0 срещу ЦСКА в дербито на Първа лига.

„Този отбор играе с невероятно отношение и старание. Има много красива синергия между отбор и публика“, коментира Веласкес след мача.

Всички, които излизат на терена се стремят да дават най-доброто от себе си. Това е благодарение на старанието им в тренировките. Изключително горд съм да съм техен треньор и се чувствам привилигирован.

Откакто станахме шампиони, отборът показва невероятно поведение. Сега играчите заслужават да почиват. Отиваме в Бистрица с настроението да изиграем добър мач и целта е да завършим сезона с пбоеда", каза още Веласкес.

/МД/

Потвърждение

Моля потвърдете купуването на избраната новина

Към 06:45 на 11.06.2026 Новините от днес

Тази интернет страница използва бисквитки (cookies). Като приемете бисквитките, можете да се възползвате от оптималното поведение на интернет страницата.

Приемане Повече информация