site.btaХъл Сити победи Милуол и ще играе във финалния плейоф за място във Висшата лига

Хъл Сити победи Милуол и ще играе във финалния плейоф за място във Висшата лига
Хъл Сити победи Милуол и ще играе във финалния плейоф за място във Висшата лига
снимка: АР, Adam Davy

Хъл Сити е първият финалист в плейофите за влизане във Висшата лига. „Тигрите“ надиграха в 1/2-финалния реванш Милуол с 2:0 като гост. Първият мач между двата тима завърши 0:0.

В 64-ата минута Хъл откри резултата чрез Белуми, а в 79-ата минута Джо Гелхард удвои преднината.

В другата полуфинална двойка играят Саутхямптън и Мидълзбро. Първата среща между тях приключи 0:0. 

Финалът на "Уембли" е на 23-ти май (събота), а реваншът между Саутхамптън и Мидълзбро предстои тази вечер на 12-ти май (вторник).

/БД/

В допълнение

Избиране на снимки

Моля потвърдете избраните снимки. Това действие не е свързано с плащане. Ако продължите, избраните снимки ще бъдат извадени от баланса на вашите активни абонаментни пакети.

Изтегляне на снимки

Моля потвърдете изтеглянето на избраните снимката/ите

Потвърждение

Моля потвърдете купуването на избраната новина

Към 08:23 на 09.06.2026 Новините от днес

Тази интернет страница използва бисквитки (cookies). Като приемете бисквитките, можете да се възползвате от оптималното поведение на интернет страницата.

Приемане Повече информация