site.btaХъл Сити победи Милуол и ще играе във финалния плейоф за място във Висшата лига
Хъл Сити е първият финалист в плейофите за влизане във Висшата лига. „Тигрите“ надиграха в 1/2-финалния реванш Милуол с 2:0 като гост. Първият мач между двата тима завърши 0:0.
В 64-ата минута Хъл откри резултата чрез Белуми, а в 79-ата минута Джо Гелхард удвои преднината.
В другата полуфинална двойка играят Саутхямптън и Мидълзбро. Първата среща между тях приключи 0:0.
Финалът на "Уембли" е на 23-ти май (събота), а реваншът между Саутхамптън и Мидълзбро предстои тази вечер на 12-ти май (вторник).
/БД/
В допълнение
Избиране на снимки
Моля потвърдете избраните снимки. Това действие не е свързано с плащане. Ако продължите, избраните снимки ще бъдат извадени от баланса на вашите активни абонаментни пакети.
Изтегляне на снимки
Моля потвърдете изтеглянето на избраните снимката/ите
Потвърждение
Моля потвърдете купуването на избраната новина