site.btaДиа Евтимова отпадна на четвъртфиналите на двойки на турнир по тенис в САЩ

Диа Евтимова отпадна на четвъртфиналите на двойки на турнир по тенис в САЩ
Диа Евтимова отпадна на четвъртфиналите на двойки на турнир по тенис в САЩ
снимка: БФТенис архив

Диа Евтимова отпадна на четвъртфиналите на двойки на турнира по тенис на клей в Бока Ратон (САЩ) с награден фонд 30 хиляди долара.

39-годишната софиянка и Елена-Теодора Кадар (Румъния) загубиха от Таиса Грана Педрети (Бразилия) и Ноелия Себайос Мелгар (Боливия) с 4:6, 3:6 за 85 минути на корта.

Българката и румънката спечелиха титлата на друг турнир от веригата на Международната федерация ITF в САЩ в края на октомври 2025 година.

В надпреварата на сингъл участва още една българка - Гергана Топалова, която е поставена под номер 2 в схемата. Тя загуби от американската квалификантка Карсън Тангуилиг с 2:6, 1:6.

/ИК/

Потвърждение

Моля потвърдете купуването на избраната новина

Към 01:17 на 18.06.2026 Новините от днес

Тази интернет страница използва бисквитки (cookies). Като приемете бисквитките, можете да се възползвате от оптималното поведение на интернет страницата.

Приемане Повече информация