site.btaПламен Павлов е освободен като заместник-директор на Агенция „Митници“

Пламен Павлов е освободен като заместник-директор на Агенция „Митници“
Пламен Павлов е освободен като заместник-директор на Агенция „Митници“
Снимка: Владимир Шоков/БТА, архив

Пламен Павлов е освободен от поста заместник-директор на Агенция „Митници“ със заповед на заместник министър-председателя и министър на финансите Гълъб Донев, съобщиха от пресцентъра на агенцията. От там допълват, че заповедта влиза в сила от от 20 май 2026 г.

Вчера МФ съобщи че вицепремиерът Гълъб Донев е назначил на поста директор на Агенция Митници Николай Шушков, а Георги Димов бе бил освободен.

/СЛС/

Потвърждение

Моля потвърдете купуването на избраната новина

Към 10:20 на 11.06.2026 Новините от днес

Тази интернет страница използва бисквитки (cookies). Като приемете бисквитките, можете да се възползвате от оптималното поведение на интернет страницата.

Приемане Повече информация