site.btaПламен Павлов е освободен като заместник-директор на Агенция „Митници“
Пламен Павлов е освободен от поста заместник-директор на Агенция „Митници“ със заповед на заместник министър-председателя и министър на финансите Гълъб Донев, съобщиха от пресцентъра на агенцията. От там допълват, че заповедта влиза в сила от от 20 май 2026 г.
Вчера МФ съобщи че вицепремиерът Гълъб Донев е назначил на поста директор на Агенция Митници Николай Шушков, а Георги Димов бе бил освободен.
/СЛС/
Потвърждение
Моля потвърдете купуването на избраната новина