site.btaАПИ: На 9 и 10 юни за подмяна на осветлението поетапно ще е ограничено движението в тунел „Блатино“ на АМ „Струма“
Движението в тунел „Блатино“ на автомагистрала „Струма“ ще се променя на 9 и 10 юни заради подмяна на осветлението.
Утре -9 юни /вторник/, от 9 до 17 часа ще бъде ограничено движението в тръбата в посока София. Трафикът ще преминава двупосочно в тръбата за Благоевград, а скоростта ще е ограничена до 50 км/ч.
На 10 юни/сряда/, от 9 до 17 ч. ще бъде ограничено движението в тръбата в посока Благоевград. Трафикът ще преминава двупосочно в тръбата за София, а скоростта ще е ограничена до 50 км/ч.
Необходимо е шофьорите да се движат с повишено внимание и да следват стриктно пътната сигнализация.
Агенция „Пътна инфраструктура“ апелира шофьорите да спазват правилата за движение и да не предприемат рискови изпреварвания, с които застрашават безопасността на всички останали пътуващи. Да не се използват аварийните ленти по автомагистралите за по-бързо придвижване при натоварен трафик. По този начин се възпрепятства преминаването на превозните средства със специален режим на движение в случай на инцидент.
Всички граждани и транспортни фирми могат да получават информация за актуалната пътна обстановка от интернет страницата на АПИ - www.api.bg, както и по всяко време от денонощието на тел. 0700 130 20 в АПИ.
БТА публикува този текст съгласно чл. 5, ал. 1, т. 3 и ал. 3 от Закона за Българската телеграфна агенция
Потвърждение
Моля потвърдете купуването на избраната новина