site.btaБразилският президент Лула да Силва се срещна с Доналд Тръмп в Белия дом

Доналд Тръмп и Луиз Инасио Лула да Силва - снимка: AP Photo/Mark Schiefelbein
Бразилският президент Луиз Инасио Лула да Силва се срещна с американския президент Доналд Тръмп в Белия дом и даде положителна оценка за срещата, предаде ДПА. Лула изрази задоволство от срещата си с Тръмп. "За мен няма теми, които не се обсъждат. Единствените неща, които не се обсъждат, са нашата демокрация и нашият суверенитет. Всичко останало подлежи на обсъждане", каза той.

За да прочетете цялата статия

Абонирайте се Влезте във Вашата БТА

Продължете да четете с абонамент

Вижте условията

/БЗ/

Потвърждение

Моля потвърдете купуването на избраната новина

Към 23:35 на 09.06.2026 Новините от днес

Тази интернет страница използва бисквитки (cookies). Като приемете бисквитките, можете да се възползвате от оптималното поведение на интернет страницата.

Приемане Повече информация