site.btaБразилският президент Лула да Силва се срещна с Доналд Тръмп в Белия дом
Доналд Тръмп и Луиз Инасио Лула да Силва - снимка: AP Photo/Mark Schiefelbein
Бразилският президент Луиз Инасио Лула да Силва се срещна с американския президент Доналд Тръмп в Белия дом и даде положителна оценка за срещата, предаде ДПА.
Лула изрази задоволство от срещата си с Тръмп. "За мен няма теми, които не се обсъждат. Единствените неща, които не се обсъждат, са нашата демокрация и нашият суверенитет. Всичко останало подлежи на обсъждане", каза той.
/БЗ/
Потвърждение
Моля потвърдете купуването на избраната новина