site.bta"БСП - Обединена левица" закри кампанията си в Русе с концерт на Биг бенд Русе
С концерт на Биг бенд Русе "БСП - Обединена левица" закри своята предизборна кампания пред Доходното здание в крайдунавскяи град, като подари на гражданите вечер, изпълнена с емоция, музика и общностно усещане. Пространството се изпълни с хора, които се наслаждаваха на вечните и неувяхващи джаз мелодии, поднесени с характерния стил и класа на музикантите. Това съобщиха от предизборния щаб на коалицията в крайдунавския град.
Събитието събра симпатизанти, граждани и гости на града, които споделиха финала на кампанията не като политическо събитие, а като празник на духа и надеждата. В обръщението си към присъстващите водачът на листата на "БСП - Обединена левица" в Русе Деница Иванова подчерта смисъла на изминалите седмици. "Намираме се в края на една кампания, в която успяхме да покажем, че има политика, в която трудът е ценност, справедливостта е приоритет, а солидарността носим в сърцата си".
Иванова изрази увереност, че усилията на кандидатите и подкрепата на хората са поставили основата по-голяма цел.
"Вярвам, че заедно можем да изградим една по-справедлива България - такава, в която гласът на хората се чува и има значение". Иванова каза още, че краят на кампанията не означава край на каузата. "Това е финалът на една кампания, но не и на идеята, не и на надеждата, защото доброто тепърва започва - с хората, които вярват, че промяната е възможна", каза още Деница Иванова.
/РИ/
Потвърждение
Моля потвърдете купуването на избраната новина